Hi (ghlight) , I'm back!

בשנתיים האחרונות התמכרתי לשינויים. פוסטים רבים נכתבו כאן באווירת התחלות חדשות ונראה היה שבכל פעם שאפתח את המחשב לספר לכן על מוצר מעניין – אכתוב על משהו חדש וענק שמתרחש אצלי.
גם הפעם זה יקרה. אחרי שנה וחצי עזבתי את איטליה וחזרתי לארץ. ליאן אחת, שתי מזוודות והבנה שמסלול חיי כבר לא תורם יותר להתפתחות האישית שלי. בברכיים רועדות ארזתי חפצים, חיפשתי דירה וקיוויתי שזאת ההחלטה הנכונה. 3 חודשים אחרי הנחיתה, שפכתי המון דמעות, צחקתי לא פחות, הברכיים עדיין רועדות ואני ממשיכה לקוות שזאת היתה ההחלטה הנכונה.
אחד הדברים שהבטחתי לעצמי הוא לחזור לכתוב בבלוג. אז בנתיים, כשהמחשב שלי וכל רכושי עדיין תקועים להם באיזה מחסן  מעופש באיטליה, הבלוג ואני מתארחים בסלון של בן זוגי. מגישים לנו יין, מכינים לנו אוכל ומחזיקים לנו את היד. ככה ההתחלות והשינויים מפחידים קצת פחות. לצד סקירות המוצרים אנסה לשלב גם קצת יותר מחיי האישיים – מין טיפול פסיכולוגי על רגל אחת.
ועכשיו כשאנחנו מעודכנים בכל הסערות בחיי, הגיע הזמן לדבר על איפור ולי מתחשק לספר לכן על היילייטרים. לא מאמינה שעד עכשיו לא נמאס לי מהם. אני חושבת שזה הטרנד היחיד שהצליח להפוך לשלב חיוני בשגרת האיפור שלי. מפורמולות באבקה התקדמתי גם לקרם ולנוזל והכל בזכות ערכת מוצרים מוקטנים לכריסמס של ספורה שהביאה לי פיצ'ה האהובה מספורה ניו יורק. IMG_4657-2.jpg
בערכה 7 מוצרים, 6 בגודל מוקטן ואחד בגודל מלא. כמכורת איפור אני תמיד מתלוננת על גודל המוצרים המוגזם ונהנית בהרבה ממוצרים מוקטנים. נמאס לי לשלם סכומים גבוהים על פריטים שאני לא מצליחה לסיים ויגיעו לפח כי פג תוקפם, נמאס לי מהם או שסתם כבר לא נעימים או מיושנים. סמקים, צלליות, היילייטרים – אין שום סיבה לייצר בכמויות הרגילות! זהו, סיימתי לקטר, נחזור להתמקד בביצועים.
אתחיל באבקתיים והראשון כבר כיכב בבלוג בעבר. את ה shimmer brick compact של חברת Bobbi Brown פגשתן בבלוג בפוסט הזה בגוונים הוורודים והוא עדיין זוכה לשימוש.IMG_4680.jpg כעת הגיע תורו של גוון bronze לעמוד למבחן.
5 פסים חומים זהובים יוצרים בערבוב שימר ברונזה יפה במיוחד שיתאים בול לבנות שמשתזפות היטב או נולדו עם גוון עור דומה. אני לא שייכת לאף אחת מהקטגוריות ועלי המוצר נראה כמו לכלוך כתום ונוצץ. השימוש היחידי במקרה שלי הוא כצללית יפה ושימרית ולצערי על אף גודלו הזעיר והחמוד, לא אצליח להגיע לתחתית בשנים הקרובות.IMG_4711.jpg
מחירו בגודל המלא בארץ 235 ש"ח, המוצר לא יגמר לעולם.

את Becca שילבתי בבלוג בעבר, כן גם אז בגודל מלא ואפילו באותו הגוון.IMG_4750 תוכלו לקרוא עליו כאן. בשורה התחתונה, הוא יפה במיוחד ואני משתמשת בו בלבד כבר 4 חודשים ברצף. IMG_4751.jpgלא רואה את התחתית באופק, כנראה שהוא עוצב להיות נצחי.

היילייטר Amazonian clay 12 hour highlighter של חברת Tarte בגוון Exposed הוא המוצר הראשון שלי מהחברה.IMG_4716.jpg התלהבתי ממנו עד מאוד ואני מצטערת שרק עכשיו התנסתי בו. חוץ מהאריזה המאוד צ'יפית שלו אין לי ולו טענה אחת נגדו.
הגוון דומה מאוד לשל Becca, שניהם זהובים כאשר Tarte טיפונת יותר חמים. הפורמולה שלו מצוינת, רכה, לא מתפוררת ונגיעה עדינה עם מברשת מעניקה זוהר מסנוור.IMG_4732.jpg כמובן שעם כל זה הוא מדגיש פגמי עור אבל מתישהו נמאס לי לרדוף אחרי עור פורצלן מושלם וגם לי מגיע קצת (הרבה) גלואו.
מחירו 120 ש"ח, לגודל מלא כמובן באתר החברה.

את ההיילייטר הנוזלי של Cover FX הכרתי בזכות ערוץ היוטוב של טאטי וחיכיתי להזדמנות להתנסות בו.IMG_4883.jpg
הפורמולה הנוזלית שלו חדשה עבורי בגזרת ההיילייטרים ועדיין קל מאוד להניח ולטשטש אותו. הגוון שברשותי הוא moonlight, זהוב קר וכל כך מסנוור! עד כה הנחתי אותו מתחת למייקאפ בנקודות הגבוהות בפנים ואפילו תחת הכיסוי המלא שלו ההיילייטר הצליח לזהור.IMG_4888.jpg הוא מאוד מחמיא לגוון העור שלי, ניתן לערבוב עם מייקאפ או קרם הלחות, לא שומני, לא מורגש על העור וקל מאוד לעבוד איתו. טיפונת קטנטנה למראה זוהר ורך וטיפה יותר נדיבה למראה מחזיר אור, ההיילייטר הזה פשוט נהדר. IMG_4911.jpg
מחירו כ45$ לרכישה כאן. בגודל המלא 15 מ"ל, תוכלו לזהור למרחקים תקופה ארוכה.

המוצר המוכר מכולם בערכה הוא ה high beam של חברת benefit והיחיד שמגיע בגודל המלא שלו.IMG_4821.jpg
כאן מדובר בגוון ורוד סאטן מסנוור בפורמולה נוזלית עם מברשת. IMG_4831.jpgבניגוד לקודמו בסקירה הוא פחות מלהיב אותי. הוא מורגש יותר על העור ולא יעלה בדעתי להניח אותו מעל בסיס מהחשש שהוא יזיז הכל מהמקום ויצור נקודות רטובות ולא מחמיאות. IMG_4841.jpgבקיצור – הוא כן יפה מאוד ומחמיא אבל אם הוא אי פעם יגמר – לא ארכוש שנית. ה Color FX פשוט טוב ממנו .
אם בכל זאת שמתן עליו עין, 108 שקלים באתר סטרוברי והוא שלכן.

שני המוצרים האחרונים לא הצליחו להלהיב אותי לצערי. פורמולת הסטיק של שניהם לא ברורה לי, אבל פרה פרה.IMG_4806.jpg
סטיק all over face color הוא מוצר רב שימושי וברשותי גוון illumi-naughty, שקוף עם שימר ורוד הולוגרפי. המוצר לא נראה כלל מתחת לבסיס, גם הקליל ביותר, לא נספג בשום צורה בעור, מונע מהבסיס להתקבע ואין סיכוי בעולם שאניח אותו על עור מאופר.IMG_4808.jpg המוצר תוצרת קוריאה ובגרסה המלאה מגיע עם מברשת בקצה לטשטוש המוצר.
לא מצאתי את הדרך לשלב אותו עם איפור פנים ולמראה שהוא מעניק זה שוד לשלם 30$. פשוט קנו וזלין.
נכנס בדילוג קליל לראש רשימת המוצרים הגרועים של כל הזמנים מבחינתי.
סקרניות לגלות אם הוא באמת כל כך איום? תוכלו לחקור כאן.

MILK – does the body good, טוענת מלכת דראג מפורסמת באותו השם (וגם פרסומת אמריקאית לחלב אבל דראג יותר מגניב) והיא קצת טועה בעיני.IMG_4859.jpg
כמלכה היא מבדרת אותי ללא ספק אבל כהיילייטר קצת פחות. הגוון הוא Lit שמפניה עם שימר פנינה, יפה ועדין על העור, אפילו על בהיר כמו שלי אבל גם כאן, אין שום דרך שהצלחתי לשלב אותו עם פנים מאופרות.IMG_4866.jpg הוא גורר את כל הבסיס איתו ומשאיר חלקים לא אחידים על העור. בנוסף, לא עמיד (על העור היבש שלי) ונעלם אחרי שעה בודדת.
יש לכן עור מושלם שלא זקוק לבסיס? אוהבות לצאת ללא איפור אבל זוהרות טיפה? 24$ והוא שלכן.

מחירה של הערכה 40$ ובעיני זאת דרך מצוינת לבחון מוצרים, לחסוך כסף ולבצע רכישות מושכלות וכלכליות בעתיד. אפקח את עיני לקראת עונת החגים הבאה!

וכך הבלוג יחזור לו לאט לאט לפעילות תקינה, בנתיים תוכלו לעקוב אחרי מעללי באינסטגרם  Leannylev

 

2 מחשבות על “Hi (ghlight) , I'm back!

    • לא חשבתי עליו ככה! יופי של מקריות 🙂
      ההיילייטר של בקה פשוט נצחי. בגוון שמחמיא לרוב גווני העור, בפרומולה טובה מאוד, לא גליטרי ומוגזם: אחד הטובים!

      אהבתי

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל

אתה מגיב באמצעות חשבון Google שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s